Retrofity LED M-TECH

Retrofity LED M-TECH - doskonała alternatywa dla tradycyjnych żarówek

W ostatnich latach błyskawiczny postęp w dziedzinie szeroko rozumianej technologii LED otworzył drzwi do rozwoju wielu dziedzin, a jednym z nich jest niezwykle istotne oświetlenie samochodowe. W ciągu ostatniej dekady producenci pojazdów coraz częściej zastępowali tradycyjne żarówki diodami LED, znajdując dla nich coraz szersze zastosowania. Ten dynamiczny rozwój nie tylko napędzał rynek akcesoriów, ale również uczynił żarówki LED, znane jako retrofity, ikoną branży.

Firma M-TECH, która jest jednym z liderów w produkcji i dystrybucji oświetlenia samochodowego na rynku aftermarket, oferuje żarówki LED od samego początku swojej działalności. Nasza oferta stale się poszerza o nowe modele co jest wynikiem wieloletniego doświadczeniu. Udało nam się stworzyć własny proces technologiczny, którego kluczowym elementem jest europejski projekt oraz wykorzystanie renomowanych podzespołów, w tym diod najwyższej jakości.

Każda żarówka w naszej ofercie została zaprojektowana od podstaw, z dbałością o najdrobniejsze detale. Zastosowane stabilizatory napięcia o tolerancji aż do 16V, eliminują ryzyko uszkodzeń spowodowanych przegrzaniem czy przepięciami w instalacji elektrycznej pojazdu. Nasze produkty powstają przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów oraz najlepszych dostępnych na rynku chipów LED co jest gwarancją niezawodności, a to w bezpośredni sposób przekłada się na bezpieczeństwo. 

Gama produktów M-TECH z kategorii retrofity LED obejmuje obecnie cztery serie produktowe ECONO, Premium, Platinum oraz Heavy Duty oferując ponad 400 modeli, spośród których nawet najbardziej wymagający klienci znajdą produkty spełniające ich wymagania. W ofercie znajdują się zamienniki LED wszystkich najpopularniejszych żarówek sygnałowych/pomocniczych takich jak W5W (T10), C5W/C10W, BA9s (T4W), BA15s (P21W), BAY15d (P21/5W), W21W (T20), W21/5W (T20), P27W (3156) czy P27/7W (3157).

Retrofity LED M-TECH
Retrofity ECONO

Seria ECONO zwana również serią budżetową to produkty przeznaczone dla konsumentów, dla których najważniejsza jest cena. Nie oznacza to jednak, że modele serii ECONO to produkty niskiej jakości wykorzystujące najtańsze komponenty dostępne na rynku. Firma M-TECH od początku znana jest z tego, że stosunek jakość - cena to najważniejszy aspekt w doborze gamy. Stąd też wszystkie selekcjonowane modele muszą spełniać odpowiednie kryteria i normy jakościowe.

Retrofity Premium to produkty średniej półki, które wyróżniają wysokiej klasy komponenty, takie jak diody LED, przy zachowaniu odpowiedniej, niskiej ceny. Podobnie jak seria ECONO w ofercie żarówek Premium znajdziemy wszystkie najbardziej popularne modele, a szerokość gamy i różnorodność modeli sprawiają, iż każdy znajdzie wśród nich odpowiedni model spełniający w 100% jego wymagania. 

Retrofity Premium
Retrofity Platinum

Na szczycie hierarchii retrofitów plasuje się seria Platinum. Są to produkty z najwyższej półki przy produkcji których wykorzystano najlepszej jakości komponenty takie jak elementy elektroniki czy diody LED wiodących producentów. Seria Platinum przeznaczona jest dla konsumentów, którzy poszukują bezkompromisowych rozwiązań, a jakość jest najważniejsza. W tym przypadku cena spada na dalszy plan i nie jest kluczowym argumentem przy wyborze retrofitów LED.

Ostatnia seria to retrofity Heavy Duty. Jak sama nazwa wskazuje są to produkty przeznaczone do pracy w najtrudniejszych warunkach. Stąd ich główne przeznaczenie, czyli pojazdy 24V takie jak maszyny budowlane czy samochody ciężarowe, nierzadko pokonujące setki tysięcy kilometrów rocznie. Produkty typu Heavy Duty ze względu na swoje przeznaczenie tworzone są ze specjalnie dobieranych komponentów najwyższej jakości, które muszą spełniać odpowiednie wymagania i normy. Związane to jest ze środowiskiem i warunkami w jakich muszą one pracować w sposób niezawodny dając gwarancję długowieczności co w pojazdach 24V jest tzw. „must have”.

Retrofity Heavy Duty 24V

Gama retrofitów LED dostępna w ofercie firmy M-TECH potwierdza, że jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów branży oświetlenia samochodowego na rynku automotive. Liczba dostępnych modeli takich jak W5W (T10), C5W/C10W, BA9s (T4W), BA15s (P21W), BAY15d (P21/5W), W21W (T20), W21/5W (T20), P27W (3156) czy P27/7W (3157) oraz możliwość wyboru spośród 4 gam asortymentowych sprawiają, że każdy konsument znajdzie odpowiedni dla siebie produkt zarówno pod względem ceny, wyglądu czy użytych komponentów. Wszystkie produkty serii ECONO, Premium, Platinum i Heavy Duty, co jest ich niewątpliwą zaletą, dostępne są w eleganckich blistrach (podwójnych lub pojedynczych w zależności od modelu) z możliwością powieszenia (element - eurodziurka), co z pewnością przekłada się na możliwości ekspozycji, a co za tym idzie łatwiejszego dostępu dla klienta końcowego.

W tym miejscu należy wspomnieć, że obecnie retrofity LED dostępne na rynku takie jak W5W (T10), C5W/C10W, BA9s (T4W), BA15s (P21W) czy BAY15d (P21/5W) nie posiadają homologacji drogowej i nie mogą być legalnie użytkowane na drogach publicznych Unii Europejskiej (nie dotyczy retrofitów używanych wewnątrz pojazdu).