O nas

O nas

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 roku oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED. W ciągu ostatnich lat zbudowaliśmy silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą. Kreujemy nowe rozwiązania w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Jesteśmy producentem systemów opartych o najwyższej jakości komponenty zgodnych z wysokimi standardami europejskimi.

Dzięki konsekwentnie realizowanym założeniom strategicznym, realnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów oraz doborze odpowiednich Partnerów, nawiązaliśmy długofalowe relacje biznesowe, istniejące do dnia dzisiejszego.
To właśnie środowisko ambitnych i niezawodnych Partnerów było podstawą naszej ekspansji na rynku polskim, później europejskim, a obecnie globalnym. Aktualnie marka M-TECH dystrybuowana jest w ponad 60 krajach na 5 kontynentach.

M-Tech Poland
M-Tech Poland

Sukces naszych Partnerów to nasz sukces

Jako rzetelna i odpowiedzialna firma priorytet koncentrujemy na kontaktach z Kontrahentami, nawiązywaniu trwałych i długofalowych relacji oraz kierowaniu się dobrem Partnerów, a nie jedynie zwiększeniem własnych zysków.
Wyróżnienia i nagrody w postaci Diamentu Forbesa czy Gazel Biznesu, które regularnie już otrzymujemy, potwierdzają, że należymy do grona prężnie rozwijających się firm zachowujących wysoką skuteczność, efektywność i wydajność przedsiębiorstwa.
Z dumą możemy powiedzieć, że tytuły te wiążą się z prestiżem, dynamicznością oraz świetną rekomendacją mającą istotne znaczenie w relacjach handlowych z dotychczasowymi i nowymi Kontrahentami.
Dodatkowo, stanowią znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, wiarygodnych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Fundament naszej firmy

Uważamy, że ważnym elementem jest wiarygodna inwestycja w zasoby ludzkie, które niepodważalnie stanowią filar postępu każdej firmy.
Struktura naszej firmy to 8 kluczowych działów skrojonych na miarę.
Dział sprzedaży, dział marketingu, dział administracji, dział kontroli, dział zakupów, dział Research & Development, dział magazynu oraz Asia-Pacific Department.
Nasz wielojęzyczny zespół zapewnia kompleksową obsługę partnerów w ośmiu językach: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim, portugalskim i rosyjskim.

M-Tech Poland
M-Tech Poland

Dlaczego M-TECH?

Dzięki naszym Partnerom jesteśmy jedyną europejską firmą w branży automotive aftermarket posiadającą w stałej ofercie ponad 3200 referencji pod własną marką, z czego znaczna część została już wyposażona w najwyższej jakości źródła światła marki OSRAM.
Wspierani przez wewnętrzny dział Research & Development, stale ulepszamy produkty marki M-TECH, lub te produkowane pod markami własnymi naszych Klientów.
To dzięki zaufaniu naszych największych Klientów dostarczamy obecnie 10 marek własnych w pięciu różnych kategoriach asortymentowych.

Od 2015 r. posiadamy biuro w Szanghaju kierowane przez managera ds. kontroli jakości przebywającego w Chinach. Od 2017r., dzięki rozbudowanej sieci logistycznej, realizujemy dostawy bezpośrednio do Klientów na całym świecie zarówno z kraju jaki i z Chin. Co istotne, od 6 lat jesteśmy globalnym dystrybutorem marki OSRAM, a od 4 lat dystrybuujemy również markę Philips.

Rzetelny partner na arenie międzynarodowej i rynkach perspektywicznych

Od pięciu lat jesteśmy beneficjentem środków unijnych wspierających badania światła, programy pro-eksportowe oraz promocję marek produktowych.
Programy te wspomagają wprowadzenie naszej firmy na nowe międzynarodowe rynki perspektywiczne, rozwinięcie eksportu, wzrost konkurencyjności oraz promowanie nowych produktów na arenie międzynarodowej.
Dzięki tym programom przede wszystkim budujemy krok po kroku świadomość marki M-TECH wśród odbiorców zagranicznych.

M-Tech Poland
M-Tech Poland

Misja

Jednym z celów firmy jest bezpośrednio realizowany już consulting biznesowy, możliwy dzięki zatrudnieniu wyspecjalizowanej kadry doradców, którzy nie tylko doradzą w kwestii wyboru najlepszych produktów z punktu widzenia biznesowego, ale również dokonają kompleksowej analizy rynku i co istotne, obecnej konkurencji z perspektywy naszego Partnera.
Nasi kompleksowi eksperci tworzą analizy wygenerowanych marż czy utraconej sprzedaży na podstawie portfolio produktowych naszych Partnerów.
Dodatkowo, nasz zespół inżynierów sprzedaży regularnie dzieli się wiedzą techniczną z zakresu oświetlenia samochodowego na łamach czasopism branżowych.

Zaufany partner biznesowy

Używamy tylko sprawdzonych komponentów od najlepszych dostawców. Wsłuchujemy się w realne potrzeby klientów, bo mamy świadomość, że to oni są motorem do działania i ciągłego ulepszania produktów.

Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole produkcji i doskonała znajomość rynku sprawiły, że na przestrzeni lat staliśmy się zaufanym partnerem biznesowym.

+

Zadowolonych klientów

+

Ilość produktów w ofercie

+

Kraje, w których świecimy

Silna marka zarówno w kraju, jak i za granicą

W ciągu ostatnich lat zbudowaliśmy silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą. Kreujemy nowe rozwiązania w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Jesteśmy producentem produktów opartych o najwyższej jakości komponenty, które spełniają wszystkie wymagania najwyższych europejskich standardów, m.in. niezawodne źródła światła marki Osram.

Laureaci prestiżowych polskich rankingów

Jesteśmy laureatami polskich rankingów Gazeli Biznesu w latach 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023 oraz Diamentu Forbesa w latach 2020 i 2021.

M-TECH - Gazele Biznesu

M-Tech - Forbes

Bądź cały czas na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie treści marketowingowych na podany adres email