Nagrody

Drodzy Partnerzy - dziękujemy.

Ze względu na pandemię wirusa COVID-19, rok 2020 był dla wszystkich szczególnie trudnym czasem, pełnym wyzwań i niepewności, dlatego tak ważne jest dla nas Wasze wsparcie! Rok 2021 zaczynamy od niecodziennych osiągnięć na polskiej scenie przedsiębiorców.

Po raz czwarty zostaliśmy laureatami polskiego rankingu i otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu roku 2020, co potwierdza siłę firmy M-TECH i jakość marki. Co za tym idzie, polski szanowany dziennik „Puls Biznesu” potwierdza przynależność firmy M-TECH do elitarnego klubu Gazel Biznesu – prestiżowego grona rzetelnych i najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Gazela Biznesu to tytuł, który wiąże się z autorytetem, przedsiębiorczością oraz świetną rekomendacją mającą istotne znaczenie w relacjach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowi znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, wiarygodnych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Dodatkowo, po raz drugi, otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Diamentu Forbesa. Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach prężnie zwiększały swoją wartość na polskiej scenie najlepszych przedsiębiorców. Otrzymanie wyróżnienia w postaci Diamentu Forbesa potwierdza, że my – firma M-TECH - należymy do grona Diamentów czyli prężnie rozwijających się firm – zachowujących wysoką skuteczność, efektywność i wydajność przedsiębiorstwa. Prezentujemy dobry model biznesowy, jesteśmy wiarygodni i umiejętnie wykorzystujemy innowacje do wzmocnienia własnej wartości.

 

Dziękujemy!

Drodzy Partnerzy – to Wy stanowicie siłę napędową firmy M-TECH! To dzięki relacjom, które udało nam się wspólnie zbudować przez lata możliwe było osiągnięcie tego wspólnego sukcesu oraz uzyskanie niecodziennego i prestiżowego wyróżnienia w tych trudnych dla wszystkich czasach. Obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ten 2021 - post-covidowy czas - był dla Państwa i dla nas rokiem pełnym możliwości, wyzwań i sukcesów.

Bądź cały czas na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie treści marketowingowych na podany adres email