Wspieramy

Razem przeciwko COVID-19!

Dzięki zgromadzonym przez nas zasobom ochrony osobistej segmentu medical, jesteśmy w stanie wspomóc najbardziej potrzebujących. Podjęliśmy decyzję o zaopatrzeniu najbardziej narażonych z racji wykonywanej codziennej służby jednostek w maski wysokiej jakości, klasy FFP2. Celem akcji jest pomoc osobom szczególnie zagrożonych zakażeniem koronawirusem, dlatego w pierwszej kolejności nasze produkty trafiły do szpitali, pogotowia, policji, straży pożarnej, Ochotniczego Ratownictwa Wodnego czy Polskiego Czerwonego Krzyża. Wspierając lokalne placówki działamy w myśl zasady „Razem przeciwko COVID-19! Razem możemy więcej!”

Straż Pożarna

Straż pożarna jest jedną z najbardziej szanowanych służb mundurowych, nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Dlatego my - M-TECH - po raz kolejny zacieśniamy współpracę z Państwową Strażą Pożarną (Jednostka Ratowniczo- Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Knurowie), jak i z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej: Suchy Bór, Chojny.

Stajnia rowerowa

Przedstawiamy młodych sportowców ze Stajni Rowerowej, których, wraz z firmą INTER CARS, mocno wspieramy!
Jesteśmy pod niemałym wrażeniem i życzymy dalszych sukcesów!

Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy

Mamy nadzieję, że nasze lampy inspekcyjne ułatwią pracę niejednemu uczniowi i zapewnią praktyczną naukę zawodu poprzez doskonałe oświetlenie warsztatów technicznych.
Wspieramy polskie szkolnictwo poprzez zaopatrywanie ich w niezbędne produkty oświetleniowe!

Bądź cały czas na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie treści marketowingowych na podany adres email