Wspieramy

M-TECH wspiera polskie szkolnictwo branżowe!

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami naszym niezapomnianym doświadczeniem podczas wizyty młodzieży z Branżowej Szkoły I Stopnia SOSW w Tarnowskich Górach, w M-TECH! Trzy klasy uczniów z kierunku: magazynier-logistyk odwiedziły magazyn M-TECH, gdzie mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak wyglądają procesy logistyczne w naszej firmie. Młodzież była pełna ciekawości jak działają operacje logistyczne na żywo.

Przewodnicy M-TECH serdecznie powitali naszych gości i zapewnili, że doświadczą prawdziwej przygody w świecie logistyki. W trakcie wizyty uczniowie mieli możliwość obserwować i uczestniczyć w różnych etapach procesu logistycznego. Mogli zobaczyć, jak towary są przyjmowane, sortowane i przechowywane w naszym magazynie. Goście byli zachwyceni widząc, jak zorganizowane są nasze systemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i precyzja w naszej pracy. Załoga M-TECH, pełna zaangażowania, tłumaczyła młodzieży, jak funkcjonuje nasza firma oraz jakie są kluczowe aspekty logistyki. Odpowiadała na pytania, udostępniała ciekawostki i zachęcała młodzież do interakcji z niektórymi urządzeniami i narzędziami logistycznymi. To było nie tylko edukacyjne, ale także inspirujące dla naszych gości.

Dla nas, jako M-TECH, jest niezwykle ważne, aby wspierać edukację i umożliwiać młodzieży zapoznanie się z różnymi zawodami na żywo. Cieszymy się, że mogliśmy otworzyć nasze drzwi dla tych niesamowitych uczniów i dostarczyć im wyjątkowego doświadczenia.

M-TECH Poland w partnerstwie z Fundacją GROT

Z radością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju GROT.

Fundacja GROT walczy o nasze bezpieczeństwo i obronność kraju, a jej działanie opiera się na strategicznym porozumieniu z Ministerstwem Obrony Narodowej. Co więcej, organizują wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne, które kończą się egzaminami państwowymi, w tym prestiżowy kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

M-TECH Poland uruchomił inicjatywę, przekazując fundacji GROT wyposażenie w postaci lamp do pojazdu ratowniczego oraz nowoczesne lampy inspekcyjne, które wykorzystali podczas nocnych ćwiczeń ratowniczych. Efekty współpracy możecie zobaczyć na zdjęciach.

 

Produktowe wsparcie dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łęczycy

Z dumą ogłaszamy, że wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2023/2024 firma M-TECH znów stała się niezastąpionym partnerem w kształtowaniu przyszłości młodych adeptów zawodu samochodowego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Zdzisława Paszkiewicza w Łęczycy. Obecnie uczniowie korzystają z najnowocześniejszych testerów żarówek samochodowych M-TECH, a także pełnego zakresu palników ksenonowych, retrofitów LED oraz żarówek halogenowych. Uczniowie pracują nad przyszłością, czekając na legalizację retrofitów LED w Polsce, które testują wyłącznie podczas praktycznej nauki zawodu.

Dzięki naszym produktom uczniowie uczą się, jak prawidłowo testować i montować oświetlenie samochodowe zgodne z polskimi przepisami, które nie oślepiają innych kierowców. Wszystko to odbywa się przy wsparciu najnowocześniejszych lamp inspekcyjnych M-TECH.

W Centrum uczniowie śledzą najnowsze trendy w dziedzinie nowoczesnego oświetlenia pojazdów samochodowych, a my z dumą mogliśmy się zaangażować w edukacyjną misję!

Razem przeciwko COVID-19!

Dzięki zgromadzonym przez nas zasobom ochrony osobistej segmentu medical, jesteśmy w stanie wspomóc najbardziej potrzebujących. Podjęliśmy decyzję o zaopatrzeniu najbardziej narażonych z racji wykonywanej codziennej służby jednostek w maski wysokiej jakości, klasy FFP2. Celem akcji jest pomoc osobom szczególnie zagrożonych zakażeniem koronawirusem, dlatego w pierwszej kolejności nasze produkty trafiły do szpitali, pogotowia, policji, straży pożarnej, Ochotniczego Ratownictwa Wodnego czy Polskiego Czerwonego Krzyża. Wspierając lokalne placówki działamy w myśl zasady „Razem przeciwko COVID-19! Razem możemy więcej!”

Straż Pożarna

Straż pożarna jest jedną z najbardziej szanowanych służb mundurowych, nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Dlatego my - M-TECH - po raz kolejny zacieśniamy współpracę z Państwową Strażą Pożarną (Jednostka Ratowniczo- Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Knurowie), jak i z jednostkami Ochotniczej Straży Pożarnej: Suchy Bór, Chojny.

Stajnia rowerowa

Przedstawiamy młodych sportowców ze Stajni Rowerowej, których, wraz z firmą INTER CARS, mocno wspieramy!
Jesteśmy pod niemałym wrażeniem i życzymy dalszych sukcesów!

Centrum Kształcenia Zawodowego w Łęczycy

Mamy nadzieję, że nasze lampy inspekcyjne ułatwią pracę niejednemu uczniowi i zapewnią praktyczną naukę zawodu poprzez doskonałe oświetlenie warsztatów technicznych.
Wspieramy polskie szkolnictwo poprzez zaopatrywanie ich w niezbędne produkty oświetleniowe!

Bądź cały czas na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie treści marketowingowych na podany adres email