Poznaj nową gamę lamp inspekcyjnych – M-TECH PRO!

Firma M-TECH proponuje nową jakość w segmencie lamp inspekcyjnych.

Oświetlenie warsztatowe jest jednym z najprężniej rozwijających się segmentów akcesoryjnego oświetlenia samochodowego. Pojawienie się technologii LED tylko przyspieszyło ten proces. M-TECH jak zwykle jest krok przed konkurencją!
M-TECH PRO to nowa, debiutancka gama obejmującą na ten moment trzy niezawodne lampy inspekcyjne. Wprowadzone do oferty modele: ILPRO103, ILPRO105 oraz ILPRO109 to innowacyjne i profesjonalne lampy warsztatowe z najnowszej linii lamp M-TECH PRO.
Produkty posiadają certyfikat IP54, co czyni je wodoodpornymi, a jednocześnie obudowa pozostaje odporna na zanieczyszczenia. Dodatkowo, klasa odporności mechanicznej IK08 zabezpiecza je przed zewnętrznymi uderzeniami mechanicznymi – tym samym wpływając na trwałość urządzenia i bezpieczeństwo użytkowania.
Warto zwrócić uwagę na najwyższej jakości materiały użyte do produkcji nowych lamp, które zostały dostosowane tak, aby wytrzymać nawet najtrudniejsze warunki pracy, które są codziennością większości użytkowników tego typu
produktów. Praktycznym i innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie inteligentnego systemu wyłączania - po upływie 10 sekund od włączenia lampy i przełączenia jej w dogodny dla siebie tryb pracy, jedno kliknięcie powoduje jej wyłączenie. Oznacza to, że nie musimy klikać kilka razy, aby wyłączyć lampę, co może być drażniące przy systematycznym użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji intensywności świecenia. Lampy posiadają unikatowy system ochrony przed przeładowaniem i rozładowaniem (overcharging protection system).

Jakie cechy wyróżniają każdy model?

ILPRO105 wyróżnia się elastyczną główką (część świecąca zamocowana jest na giętkim elemencie łączącym ją z resztą lampy) oraz możliwością manewrowania całą lampą o 360 stopni wokół własnej osi. Zastosowanie tych dwóch rozwiązań pozwala na dowolne ustawienie strumienia
światła, zapewniając komfort pracy nawet w najbardziej niedostępnych miejscach. Dodatkowo lampa została wyposażona w regulator jasności emitowanego światła (tzw. ściemniacz), dzięki czemu można zmniejszyć jego intensywność w miejscach gdzie nie jest ono potrzebne. Ponadto, została ona wyposażona w LEDowy wskaźnik stanu akumulatora, który pozwala na bieżąco kontrolować stopień naładowania baterii (indicator). Produkt został wyposażony w funkcję ładowania typu micro USB oraz emituje migający sygnał świetlny – ostrzegający przed całkowitym wyładowaniem baterii.

ILPRO109 to obecnie najmocniejsza ręczna lampa warsztatowa na rynku. Dzięki zastosowaniu źródeł światła marki OSRAM uzyskujemy mocne, jednolite światło o strumieniu świetlnym do 1100 lumenów dla funkcji głównej i do 200 lumenów dla pomocniczej, co przy baterii o pojemności 5000mAh pozwala nawet na 8 godzin ciągłej pracy. Dodatkowo, lampa wyposażona jest w dwa mocne magnesy, hak 360 stopni oraz osobny przycisk pozwalający zmniejszyć strumień światła do 50%. Produkt został wyposażony w funkcję ładowania typu Jack oraz emituje migający sygnał świetlny – ostrzegający przed całkowitym wyładowaniem baterii.

ILPRO103 to najmocniejsza, poręczna kieszonkowa lampa o nieporównywalnym stosunku lumenów do jej gabarytów. Dzięki zastosowaniu diod marki OSRAM uzyskujemy strumień świetlny nawet do 600 lumenów. Dodatkowym elementem jest wsuwka za pasek oraz wbudowany magnes ułatwiające jej użytkowanie. Produkt został wyposażony w funkcję ładowania typu Jack oraz emituje migający sygnał świetlny – ostrzegający przed całkowitym wyładowaniem baterii.