Nominacja Produktu Roku – AUTOEXPERT

Wyróżnienie naszych produktów w branży motoryzacyjnej.

Miło nam poinformować, że nasze produkty zdobyły zaufanie odbiorców i znalazły się w rankingu PRODUKT ROKU 2023 AUTOEXPERT. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza ciężka praca i zaangażowanie w rozwój innowacyjnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej przynoszą rezultaty. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, ponieważ stanowi ono potwierdzenie naszej misji - dostarczania najlepszych produktów dla branży motoryzacyjnej. Nasz zespół specjalistów stale pracuje nad nowymi technologiami i doskonaleniem naszych rozwiązań, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. 

Nominowane produkty to:

LZXD1S - M-TECH D-LED Plug&Play D1S

Rozwój technologii LED wpłynął na powstanie żarówek LED, które stanowią alternatywę dla palników ksenonowych. Zyskują one coraz większą popularność wśród kierowców ze względu na ich dłuższą żywotność, jednolitą barwę, odporność na wstrząsy i wibracje oraz wyższą jakość światła, co wpływa na komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Na początku jednak rynek nie generował większego popytu ze względu na źle zaprojektowane żarówki LED dedykowane do fabrycznych instalacji ksenonowych.

Obecnie firma M-TECH wprowadza na rynek rozwiązanie LED jako retrofitów do fabrycznego oświetlenia ksenonowego, co umożliwia łatwą i skuteczną wymianę oświetlenia na wydajniejsze źródło światła LED. Retrofity M-TECH są zaprojektowane tak, aby działać w pełni z oryginalną instalacją i przetwornicami, dzięki czemu nie wymagają żadnych dodatkowych przeróbek ani ingerencji. Ich parametry odpowiadają parametrom tradycyjnych palników, co oznacza, że instalacja nie wykrywa nieprawidłowości i nie komunikuje błędów. Najważniejsze jest to, że wydajność M-TECH D-LED jest większa niż zwykłych ksenonów, emitują nawet do 2000 lumenów więcej niż tradycyjne palniki ksenonowe, co stanowi ogromną różnicę, szczególnie w porównaniu z tradycyjnymi palnikami. Retrofity M-TECH D-LED choć nie posiadają homologacji drogowej, umożliwiają łatwą i skuteczną wymianę oświetlenia na wydajniejsze źródło światła LED.

LSPRONG7 - LED SET M-TECH Pro New Generation H7

Na początku 2023 roku w ofercie firmy M-TECH pojawi się nowa generacja najpopularniejszej serii segmentu LED Set czyli LSPRO Next Generation. Nowo zaprojektowana seria retrofitów LSPRONG to najprawdopodobniej najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie do konwersji tradycyjnego oświetlenia na LED-owe dostępne na rynku. Zastosowanie najnowocześniejszego rozwiązania odpowiadającego za strumień świetlny w postaci dedykowanego chipu LED CSP 1860, systemu chłodzenia FrontAir, czujnika NTC (powyżej 90°C sensor NTC informuje układ sterujący prądem o wysokiej temperaturze pracy co powoduje stabilizację temperatury i jednocześnie strumienia świetlnego) czy utrzymanie konstrukcji zewnętrznego Control Boxa sprawia, iż trudno szukać na rynku podobnie zaawansowanych rozwiązań w tym segmencie. Dodatkowo, zmniejszenie rozmiarów radiatora o 25% sprawia, że nawet w trudno dostępnych i małych przestrzeniach z jakimi mamy do czynienia w wielu reflektorach nie jest przeszkodą przy montażu. Wszystko to razem sprawia, iż rozwiązanie to zapewnia więcej światła przy ciągłej pracy oraz niski spadek strumienia świetlnego w jednostce czasu (niski drop).

BLACK SERIES - WLBO134 dalekosiężna lampa LED

Firma M-TECH nieprzerwanie pracuje nad tym, by wprowadzać do oferty produkty spełniające wymagania nawet najbardziej doświadczonych użytkowników dróg. Stąd pomysł, aby do oferty wprowadzić dalekosiężne źródła światła wykonane w technologii LED (Driving Lights) z pełną homologacją drogową ECE R149 serii Black, które bez przeszkód mogą być legalnie stosowane na drogach publicznych UE.Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku w ofercie firmy M-TECH pojawił się model WLBO134. WLBO134 to lampa z segmentu Driving Lights w kształcie prostokąta o wymiarach 82x60x62mm . Za strumień świetlny odpowiada sześć niezwykle wydajnych i efektywnych diod o mocy 5W każda, rozmieszczone po trzy w dwóch rzędach. W połączeniu z odbłyśnikiem pozwalają na uzyskanie maksymalnej efektywności i wydajności.

Małe gabaryty udało się uzyskać dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, które są efektem wszechobecnej miniaturyzacji. Wszystkie modele serii Black wyróżnia nietuzinkowy design, na który składa się m.in. efekt przydymionego szkła. Dodatkowo wyróżnia je jedna bardzo ważna cecha – odbłyśnik. Jego innowacyjny kształt, przypominający wyglądem łyżkę koparki i użycie wydajnych, markowych diod pozwoliło na uzyskanie strumienia świetlnego do tej pory zarezerwowanego wyłącznie dla większych modeli.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i obiecujemy kontynuować naszą drogę ku doskonałości w branży motoryzacyjnej.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony  i oddania swojego głosu! 

 

 

 

 

Roksana Rajewska-Rybicka
Marketing Team Leader