ILPRO120!

Niesłabnące zainteresowanie wprowadzoną na początku roku serią lamp inspekcyjnych zwanych również warsztatowymi ILPRO sprawiło, że firma M-TECH postanowiła iść za ciosem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadza do oferty zupełnie nowy model -  ILPRO120 - rozszerzając gamę produktów z serii ILPRO.

Model ILPRO120 to lampa o szerokim zastosowaniu. Jej główne przeznaczenie to mocowanie pod maską samochodu doskonale oświetlając komorę silnika co bardzo ułatwia i usprawnia pracę. Ze względu na fakt, że ta część karoserii występuje w różnych szerokości w zależności od modelu samochodu, jedną z najważniejszych cech jaka powinna posiadać tego typu lampa to regulowana rozpiętość ramion. Lampę  ILPRO120 może pochwalić się regulacją w zakresie 117 do 163 cm (możliwość rozsuwania z dwóch stron jednocześnie). Uchwyty ramion są pokryte specjalnym materiałem zapewniają 100% ochronę lakieru przed zarysowaniem lub uszkodzeniem. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji kąta padania światła dzięki możliwości regulacji całego elementu świecącego w zakresie 120 stopni.

Za strumień świetlny odpowiada 120 markowych diod SMD o temperaturze barwowej 5700K, która pozwala na wielogodzinną pracę bez efektu zmęczenia. Dzięki zastosowaniu tak wielu diod uzyskaliśmy strumień świetlny na poziomie max. 1800 lm zostawiając w tyle całą konkurencję. Model ILPRO120 posiada aż trzy tryby świecenia (100%, 50%, 30%) co pozwala na dostosowanie ilości potrzebnego światła do każdych warunków. Jedną z najważniejszych rzeczy na jaką należy zwrócić uwagę przy wyborze lamp warsztatowych jest akumulator. ILPRO120 może pochwalić się ogniwem o pojemności 5000 mAh, której próżno szukać w modelach konkurencji. Dzięki zastosowaniu 3 trybów świecenia oraz użyciu bardzo pojemnego akumulatora możemy cieszyć się ciągłą praca nawet przez 10h. Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym w tym modelu jest wbudowany wskaźnik naładowania akumulatora. Pozwala on w prosty sposób na kontrolowanie stanu akumulatora co wpływa bezpośrednio na komfort pracy. 

W modelu ILPRO120 został zastosowany innowacyjny system „Dual 2 in 1”. Pozwala on na ciągłą/kontynuowanie pracę nawet po rozładowaniu akumulatora. Wystarczy podłączyć kabel ładowarki, wpiąć do prądu i już można cieszyć się dalszą pracą. Dodatkowo system „Dual 2 in 1”  pozwala podczas pracy przy zasilaniu z sieci, na jednoczesne ładowanie akumulatora.

Kabel ma 3 metry długości, co ułatwia bezproblemową i ciągłą pracę - po podłączeniu do sieci.

Dostarczamy najlepsze produkty