M-TECH po raz piąty w gronie elitarnego klubu Gazel Biznesu

Drodzy Partnerzy,

Minione lata były dla nas wszystkich szczególnie trudnym czasem, wypełnionym atmosferą niepewności i całkowicie nowymi wyzwaniami. Pandemia wirusa COVID-19 położyła się cieniem niemal na każdym sektorze gospodarki, dlatego Państwa wsparcie jest dla nas ważniejsze niż kiedykolwiek!

Jest nam szczególnie miło poinformować, że rok 2022 zaczynamy bardzo optymistycznym akcentem - po raz piąty z rzędu zostaliśmy uwzględnieni w rankingu polskich firm wykazujących tendencje wzrostowe, a w efekcie otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu 2021, co potwierdza siłę i jakość marki M-TECH.

Gazele Biznesu, przyznawane przez specjalistyczny dziennik biznesowy Puls Biznesu, to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking Polskich przedsiębiorstw, a jego członkowie należą do elitarnego klubu rzetelnych i najdynamiczniej rozwijających się firm. Uwzględnienie w rankingu stanowi o autorytecie i przedsiębiorczości, ale przede wszystkim o doskonałej rekomendacji dla potencjalnych i obecnych partnerów biznesowych w kraju i za granicą. Gazela Biznesu to także synonim dobrego zarządzania, wiarygodności, uczciwości i doskonałej kondycji finansowej, dlatego dziękujemy, bo bez Was osiąganie takich sukcesów nie byłoby możliwe!