W którą stronę zmierza rozwój firmy M-TECH?

Śledzenie trendów panujących na globalnym rynku części zamiennych to jedno z naszych kluczowych założeń w kontekście rozwoju i poszerzania sieci dystrybucji marki M-TECH na świecie. Wnikliwa analiza i zrozumienie kierunków, którymi podąża branża, jest najcenniejszym źródłem inspiracji do rozwijania naszego portfolio o serie produktów dopasowanych do zakupowych preferencji klientów. Dzięki takiej polityce konsekwentnie wzbogacamy naszą ofertę nieprzeciętnymi nowościami, które są odpowiedzią na tymczasowe trendy, ale nierzadko raz wprowadzone zostają w ofercie na stałe, niezmiennie utrzymując się na szczytach sprzedaży w swoim segmencie.

Firma M-TECH na poziomie specjalistycznym prosperuje na rynku w obrębie produktów kompatybilnych z instalacją elektryczną 12V - w trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych - halogenowej, ksenonowej i LED. Jako zaufany i perspektywiczny partner podjęliśmy decyzję o poszerzeniu oferty produktów kompatybilnych z instalacją elektryczną 24V i skupieniu uwagi na produktach dla użytkowników motocykli i skuterów.
Jesteśmy świadomi, że kierowcom pojazdów ciężkich i specjalistycznych oraz motocyklowych szczególnie zależy na widoczności na drodze, pewności i bezpieczeństwie.

Ponadto, pandemia pokazała nam, że nic nie jest zupełnie pewne, dlatego szukamy nowych ścieżek, aby pomóc partnerom w rozwinięciu się i zadowoleniu klienta ostatecznego.
Wsłuchujemy się w rynek, aby pomóc sobie wzajemnie, szukamy wyzwań i nieustannego rozwoju, ponieważ to te czynniki są motorem do dalszego progresu.

Jako kreatorzy nowych rozwiązań oświetleniowych kładziemy duży nacisk na badania i rozwój. W poprzednim roku znacząco rozwinęliśmy kategorie produktowe istotne i dobrze znane: LED setów i lamp warsztatowych. W tym roku postawiliśmy na rozwój kategorii produktów niestandardowych, całkowicie nowych w naszej ofercie, jak lampy robocze z homologacją cofania R23, retrofity LED dedykowane motocyklom serii MOTO LIGHTS, retrofity LED dedykowane światłom przeciwmgłowym FOG LIGHTS, ultranowoczesne retrofity serii LIMITED BLACK czy też lampy robocze i driving lights z nową homologacją drogową R148 i R149 w nowoczesnym, czarnym wydaniu serii BLACK.

Szczególne podziękowania należą się działowi Research & Development M-TECH, który jest motorem innowacji nastawionym na poszerzenie gam produktowych i udoskonalenie tych już istniejących. Nowe serie zrodziły się w oparciu o uważną obserwację rynku i dotychczasowe doświadczenie w produkcji i sprzedaży oświetlenia samochodowego.

Przemyślana ścieżka rozwoju z nowymi możliwościami sprawia, że stajemy się jednym z najbardziej kompleksowych dostawców na rynek automotive aftermarket w Europie i na całym świecie.

 

Roksana Rajewska
Specjalista ds. marketingu i nowych mediów
Marketing Team Leader