Seria Performance

Nadciąga rewolucja w segmencie oświetlenia roboczego LED!

Linia Performance w kategorii lamp roboczych LED to gama produktów o ponadprzeciętnych osiągach, zapewniających przede wszystkim komfort podczas nocnych prac lub off roadowych podroży.

Wielostrukturowy, zaawansowany odbłyśnik o kwadratowym kształcie współdziała z diodami LED renomowanych producentów. Diody te charakteryzują się wysoką wydajnością, dzięki czemu nie generują wysokiej temperatury pracy. Uzyskujemy wysoką wartość lumenów emitowanych przez cały czas pracy lampy co wpływa korzystnie na kondycję układu elektronicznego wydłużając tym samym jego żywotność. Ponadto, innowacyjny odbłyśnik, dzięki rozbudowanej strukturze refleksów i kwadratowym przekroju skutecznie wspomaga równomierne odbicie promieni na cały oświetlany obszar. W przeciwieństwie do odbłyśników o okrągłym przekroju i skromnej strukturze refleksów, lampy serii Performance nie wywołują punktowego, nierozproszonego efektu pola świecenia tylko w centrum, co bywa mankamentem większości oferowanych produktów, zwłaszcza tych niesprawdzonej jakości. Układ wydajnych diod LED wraz z nowo opracowanym wielostrukturowym odbłyśnikiem to innowacyjny i skuteczny efekt prac wewnętrznego działu R&D M-TECH, dlatego też na pewno znajdzie zastosowanie w kolejnych produktach w naszej ofercie.

 

M-Tech Poland

Bądź cały czas na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie treści marketowingowych na podany adres email