Palniki ksenonowe – Basic a Premium!

Palniki „D”, przeznaczone do fabrycznych instalacji ksenonowych, cieszą się popularnością i zaufaniem wielu użytkowników w całej Europie.

Seria Premium to połączenie wysokiej jakości, żywotności i satysfakcji z użytkowania oraz wydajności porównywalnej z produktami renomowanych marek. Najbardziej charakterystycznym elementem serii Premium jest wybrzuszenie występujące na szklanym słupku palnika z charakterystyczną wypukłością dodatkowo zwiększającą pojemność bańki z gazem. Takie unikatowe rozwiązanie daje wiele korzyści. Przede wszystkim większy zbiornik gazu skutkuje większą emisją światła, a zwiększona szklana powierzchnia oddawania ciepła wspomaga żywotność palnika. Takie rozwiązanie występuje w modelach D2 oraz D4. Wszystkie komponenty, które wykorzystujemy do produkcji palników ksenonowych serii Premium pochodzą od renomowanych producentów z całego świata, z czego elektrody są austriackie, a mieszanka szlachetnych gazów jest z USA. Wszystkie palniki posiadają filtry UV więc są bezpieczne dla odbłyśników reflektora, soczewek oraz niezwykle wrażliwych na promieniowanie podczerwone – polimerowych kloszy lamp. Palniki serii Premium wykorzystując swój potencjał wynikający z jakości komponentów mają zwiększoną wydajność o 30% przy jednocześnie zachowanym poziomie poboru mocy o wartości standardowych dla palników ksenonowych 35W i emitują strumień światła porównywalny z produktami renomowanych, o wiele droższych marek, wynoszący nawet 3200 lumenów w przypadku palników o barwie 4300K. Co więcej, wszystkie palniki serii Premium przeznaczone do fabrycznych instalacji ksenonowych o temperaturze barwowej nieprzekraczającej 4850K posiadają homologację drogową według dyrektywy R99 i mogą być legalnie stosowane w samochodach poruszających się po drogach publicznych.

Druga seria palników przeznaczonych do fabrycznych instalacji ksenonowych to seria Basic. Jej główną cechą jest bardzo szeroki asortyment. Użytkownicy znajdą tutaj nie tylko popularne palniki D1S i D2S, ale nawet mniej spotykane D4R. Co więcej, wszystkie te palniki występują w wielu wariantach temperatury barwowej, w przedziale między 4300K do 12000K. Główną domeną palników serii Basic jest bezsprzecznie cena, która stale utrzymuje się na atrakcyjnym poziomie. Dystrybutorzy zarówno hurtowi jak i detaliczni mają dzięki temu możliwość uzyskania atrakcyjny procent marży co dodatkowo motywuje do dystrybucji produktów marki M-Tech. Gama produktów przeznaczonych do fabrycznych instalacji ksenonowych zawiera również przetwornice do palników D1 oraz D2. Są one w pełni cyfrowe, sterowane mikroprocesorowo i współpracują z szynami CAN. Parametry przetwornic nie odbiegają od OEM, dzięki czemu są pewnym zamiennikiem.

Bądź cały czas na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie treści marketowingowych na podany adres email