PLATINUM DOSKONAŁE W KAŻDYM WACIE
05.05.2020 14:53:41

Polski projekt, niemiecka jakość i zaawansowane azjatyckie maszyny produkcyjne – oto składowe, wybrane do stworzenia nowoczesnej serii diod, które deklasują konkurencję w swym segmencie łamiąc stereotypy o produktach „Made in China”.

           Decyzja o wprowadzeniu nowej serii LED była starannie przemyślana i zaplanowana, jednak i tak daliśmy się zaskoczyć – tuż po premierze diod Platinum stało się jasne, że apetyt rynku znacznie przewyższa nasze dotychczasowe przewidywania. Co więcej, pierwsze dni przyniosły mnóstwo pozytywnych recenzji ze strony naszych partnerów i stało się dla nas jasne, że dalsze poszerzanie i ulepszanie gamy jest oczywistą koniecznością. Dziś seria Platinum to ponad 40 unikalnych referencji, a wśród nich, między innymi, najpopularniejsze typy zamienników żarówek pomocniczych jak W5W, C5W czy BA15s. Fakt, że LEDy z powodzeniem zastępują starsze technologie nikogo dziś nie szokuje, jednak zastosowanie diod Platinum w miejscu tradycyjnych żarówek zapewnia skok wydajnościowy na niespotykaną dotąd skalę.

           Seria Platinum to przede wszystkim synonim innowacyjności i wydajności. Korzystając z wiedzy pozyskanej na przestrzeni lat, zaprojektowaliśmy diody od podstaw w naszym laboratorium działu Research & Development w Polsce - zależało nam, aby uniknąć korzystania z gotowych rozwiązań. Fundamentalnym założeniem projektu było także wykorzystanie sprawdzonych komponentów, aby polski projekt był podparty wyłącznie podzespołami najwyższej jakości. W związku z tym, cała seria Platinum bazuje na niezawodnych źródłach światła marki Osram, zapewniających wydajność na poziomie sięgającym 200 lumenów z każdego Watta. Niecodzienna wydajność wymaga także niecodziennych rozwiązań prewencyjnych, dlatego większość modeli wyposażono w system regulacji napięcia, celem zabezpieczenia diod przed przegrzaniem. Swoistą kropką nad i całości jest trzyletnia gwarancja producenta.

           Finalnie stworzyliśmy produkt premium, przystępny dla poszukujących ekonomicznych rozwiązań. Seria Platinum to prawdopodobnie najatrakcyjniejsze rozwiązanie na rynku pod względem stosunku ceny do jakości.

TAGI:
LED, PLATINUM, retrofity, diody, 12V, Automotive