Lampy robocze M-Tech z serii Performance
26.05.2020 13:31:07

Lampy robocze LED M-Tech Performance to innowacyjna linia wydajnych lamp dodatkowego oświetlenia, które znajdą zastosowanie w pojazdach specjalnych, maszynach budowlanych, off roadzie oraz wszędzie tam, gdzie konieczne jest skuteczne oświetlenie miejsca pracy.

Cechą charakteryzującą tą serię jest dopracowany w najmniejszych szczegółach multirefleksyjny odbłyśnik, który odbija strumień światła szeroko, a drobne refleksy rozpraszają go równo na całej powierzchni pola roboczego. W przeciwieństwie do tradycyjnych lamp roboczych LED, ilość przyjemnego, białego światła jest równo rozproszona co niweluje efekt – im bliżej środka oświetlanej powierzchni, tym jaśniej.

Gama lamp M-Tech Performance oferuje produkty różnych kształtów i zastosowań, lecz wszystkie je łączy charakterystyczny, innowacyjny odbłyśnik. Wszystkie lampy są wyposażone w wydajne markowe diody LED marek Osram oraz Cree i występują w wariantach mocy od 48W do 20W. Metalowa obudowa oraz klasa szczelności IP67 zapewniają długą żywotność w trudnych warunkach pracy.

Rozwiązania technologiczne zawarte w lampach LED z gamy Performance są absolutną nowością na europejskim rynku. Wydajność oraz równomierne rozpraszanie światła od razu przyciągnęły rzesze użytkowników, którzy dotychczas, korzystając z tradycyjnych rozwiązań, cały czas szukali lepszych rozwiązań. Swoją klasę i jakość udowodniły między innymi w służbie jednostek Straży Pożarnej, która to dała jasny wyraz swojego zadowolenia na naszym profilu w mediach społecznościowych.

TAGI:
lampy robocze, seria performance, offroad