Drodzy Partnerzy, dziękujemy!
12.02.2021 11:13:46
Ze względu na pandemię wirusa COVID-19, rok 2020 był dla wszystkich szczególnie trudnym czasem, pełnym wyzwań i niepewności, dlatego tak ważne jest dla nas Wasze wsparcie! Rok 2021 zaczynamy od niecodziennych osiągnięć na polskiej scenie przedsiębiorców.
Po raz czwarty zostaliśmy laureatami
polskiego rankingu i otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu roku 2020, co potwierdza siłę firmy M-TECH i jakość marki. Co za tym idzie, polski szanowany dziennik „Puls Biznesu” potwierdza przynależność firmy M-TECH do elitarnego klubu Gazel Biznesu – prestiżowego grona rzetelnych i najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Gazela Biznesu to tytuł, który wiąże się z autorytetem, przedsiębiorczością oraz świetną rekomendacją mającą istotne znaczenie w relacjach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej. Stanowi znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, wiarygodnych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm.


Dodatkowo, po raz drugi, otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Diamentu Forbesa. Diamenty Forbesa to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach prężnie zwiększały swoją wartość
na polskiej scenie najlepszych przedsiębiorców. Otrzymanie wyróżnienia w postaci Diamentu Forbesa potwierdza, że my – firma M-TECH - należymy do grona Diamentów czyli prężnie/dynamicznie/aktywnie/sprawnie rozwijających się firm – zachowujących wysoką skuteczność, efektywność i wydajność przedsiębiorstwa. Prezentujemy dobry model biznesowy, jesteśmy wiarygodni i umiejętnie wykorzystujemy innowacje do wzmocnienia własnej wartości.

Dziękujemy!
Drodzy Partnerzy – to Wy stanowicie siłę napędową firmy M-TECH! To dzięki relacjom, które udało nam się wspólnie zbudować przez lata możliwe było osiągnięcie tego wspólnego sukcesu oraz uzyskanie niecodziennego i prestiżowego wyróżnienia w tych trudnych dla wszystkich czasach. Obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ten 2021 - post-covidowy czas - był dla Państwa i dla nas rokiem pełnym możliwości, wyzwań i sukcesów.
TAGI:
gazele, nagrody, m-tech