Certyfikaty

M-TECH z nowym statusem w katalogu TecDoc®

W branży motoryzacyjnej katalog TecDoc® jest wiodącym narzędziem do identyfikacji pojazdów i części zamiennych na świecie. Jako specjalista od oświetlenia samochodowego, M-TECH staje się dostawcą danych, co świadczy o naszej zaangażowanej pracy nad jakością i przejrzystością danych.

Standard TecDoc® jest uznawany na całym świecie za najwyższą jakość danych, zapewniając wydajność i porównywalność z oryginalnymi częściami zamiennymi. Jako dostawca danych, codziennie staramy się dostarczać Państwu najnowsze i kompleksowe informacje, które są kluczowe dla precyzyjnej i bezproblemowej identyfikacji części zamiennych. Od momentu uzyskania statusu CDS „TecAlliance CERTIFIED DATA SUPPLIER” z powodzeniem spełniamy te wysokie wymagania jakościowe co kwartał.

Nowy status jakości danych PDS „PREMIER DATA SUPPLIER” Status PDS „PREMIER DATA SUPPLIER” to wyraz uznania dla dostawców danych, których informacje wyjątkowo spełniają najwyższe standardy jakości. Oznacza to, że nie tylko spełniamy wszystkie kryteria CDS, ale także dodatkowe, bardziej rygorystyczne wymagania dotyczące zawartości produktów. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia! M-TECH Poland członkiem TecAlliance!

Nasz numer dostawcy: 5659.

M-TECH Sales Team
M-TECH Sales Team

Platforma TecDoc jest niezwykle cennym narzędziem dla światowej branży motoryzacyjnej, ze względu na swoją kompleksowość, aktualność danych oraz nieograniczoną możliwość integracji ze zróżnicowanymi systemami informatycznymi. Współpraca z dostawcami ewidencjonowanymi w katalogu TecDoc usprawnia obsługę klienta, optymalizuje zarządzanie magazynami, a także gwarantuje stały dostęp do szczegółowych specyfikacji oferowanych części.

Ocena jakości retrofitu LED LZXD1S dla żarówek ksenonowych D1S

Firma M-TECH postanowiła skierować produkt LZXD1S, będący retrofitem palnika ksenonowego D1S występującego w fabrycznych samochodowych instalacjach ksenonowych, na zaawansowane testy w renomowanym Instytucie BOSMAL w Bielsku - Białej. Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o. specjalizuje się w wykonywaniu prac badawczo–rozwojowych oraz produkcyjnych na zlecenia krajowych i zagranicznych firm, głównie motoryzacyjnych.

Celem tych badań było sprawdzenie czy retrofit LED "LZX" stanowi ulepszenie dla tradycyjnych palników ksenonowych oraz sprawdzenie deklaracji rzeczywistych wartości. Testy obejmowały kluczowe parametry fotometryczne, kolorymetryczne oraz elektryczne wchodzące w regulację homologacyjną dla standardowych palników ksenonowych. Firma M-TECH zamierza udowodnić, że ich produkty spełniają najwyższe normy jakościowe.

Pełny raport do pobrania

M-TECH Sales Team

Bądź cały czas na bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie treści marketowingowych na podany adres email