Automechanika Frankfurt 2022

Za nami kolejna Automechanika we Frankfurcie i choć jeszcze czekamy na oficjalne podsumowanie w statystykach, to już dziś otwarcie możemy mówić o tym, że tegoroczna edycja podtrzymała tradycję i pobiła frekwencyjne rekordy zarówno wśród odwiedzających, jak i wystawców. Ogromny wpływ na udział tak wielu firm z całego świata miała nadzwyczajna ranga targów, które w oryginalnym formacie odbywają się w dwuletnich interwałach, jednak globalna pandemia COVID-19 uniemożliwiła organizację imprezy w 2020 roku, zatem na powrót do Frankfurtu czekaliśmy aż cztery lata.

Doskonale przewidzieliśmy, że tak długa przerwa jeszcze spotęguje i tak już olbrzymie zainteresowanie, dlatego aby sprostać napływowi odwiedzających, wysłaliśmy do Frankfurtu historycznie liczebną reprezentację, składającą się z zarządu firmy, menedżerów produktu oraz członków działu sprzedaży i marketingu. Dzięki temu każdy obecny i potencjalny partner biznesowy, który zawitał na nasze stoisko, otrzymał kompleksowy i profesjonalny konsulting, doradztwo techniczne, ale i okazję do wymiany bezcennych doświadczeń i rynkowych prognoz na nadchodzące miesiące.

Niezmiennie przyświeca nam idea bycia kompleksowym dostawcą oświetlenia, dlatego dla naszych gości przygotowaliśmy ponad 100 premier produktowych, które wpisują się w panujące trendy, a nierzadko same je wyznaczają. Wprowadziliśmy do oferty m.in. zamienniki LED dla żarówek motocyklowych i przeciwmgielnych, kolejne zestawy do konwersji LED, nowe lampy inspekcyjne z serii PRO, światła cofania, a także poszerzyliśmy asortyment oświetlenia roboczego o budżetową serię ECONO i nowe referencje z serii BLACK.

Automechanika 2022 we Frankfurcie, poprzedzona tygodniami przygotowań, skrupulatnego planowania i w końcu perfekcyjnego wdrożenia założonych działań, zakończyła się dla nas ogromnym sukcesem. Przede wszystkim spotkaliśmy się z naszymi dotychczasowymi partnerami, którzy byli i nadal będą filarami naszego rozwoju. Omówiliśmy z Nimi nasze wspólne sukcesy, potencjalne zagrożenia i plany na przyszłość. Nawiązaliśmy także mnóstwo perspektywicznych kontaktów z kontrahentami z całego świata, które z pewnością pozwolą nam kontynuować globalną ekspansję marki M-TECH, dzięki której będziemy zaopatrywać kolejnych klientów w zysk, dostarczając im jakościowy towar w dopasowanej cenie.

Galeria