M-TECH w odniesieniu do produktów marki Tungsram

M-TECH to firma wyspecjalizowana w branży oświetlenia samochodowego, która od 2007 roku oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w trzech najważniejszych technologiach oświetleniowych: halogenowej, ksenonowej oraz LED. W ciągu ostatnich lat zbudowaliśmy silną i rozpoznawalną markę, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy producentem i dystrybutorem systemów opartych o najwyższej jakości komponenty zgodnych z wysokimi standardami europejskimi.

Drodzy przyszli Partnerzy,

Już od początku pandemii COVID-19 stawiamy czoła takim problemom jak wahania kursów walut, niestabilność globalnych szlaków logistycznych czy opóźnienia produkcyjne OEM. Konflikt zbrojny w Ukrainie tylko pogorszył i tak już trudną sytuację i niestety nie wszystkim udało się uporać z natłokiem trudności. Ze smutkiem przyjęliśmy informację o problemach węgierskiej firmy Tungsram, która od zawsze była odnośnikiem dla jakości naszych produktów.

Zmiana dystrybutora

Jesteśmy świadomi potencjalnych problemów wiążących się ze zmianą dystrybutora, dlatego też, aby zapewnić Państwu ciągłość sprzedaży, proponujemy kompleksowe wsparcie produktowe w technologii LED, halogen oraz ksenon. Wyjątkowo szeroka gama produktowa oraz podział na segmenty Basic 12 i 24V, Premium, Heavy Duty oraz Powertec sprawia, że w naturalny sposób możemy zaproponować zamiennik dla każdego produktu marki Tungsram. 

Wiemy jak istotna jest dostępność dokładnie tych samych produktów, dlatego oferujemy precyzyjne zamienniki oraz szeroką ofertę produktów zapewniających poszerzenie gamy i rozwój Państwa oferty w obrębie rynku.  Aby sprostać wymaganiom branży, proponujemy produkty wysokiej jakości skupiające uwagę na innowacyjnych technicznych rozwiązaniach. 

NAJPOPULARNIEJSZE ODNOŚNIKI M-TECH - TUNGSRAM

ŻARÓWKI HALOGENOWE

M-TECH oferuje szeroką gamę tradycyjnych żarówek samochodowych 12/24V zarówno halogenowych, jak i pomocniczych. Charakteryzują się one wysoką wytrzymałością i doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Homologacja drogowa
Żarówka doprecyzowana techniczne
Filtr UV
Hartowane szkło kwarcowe
Produkt atrakcyjny cenowo
Bardzo dobrej jakości elementy konstrukcyjne
Homologacja drogowa
Filtr UV

 

PALNIKI KSENONOWE PREMIUM

M-TECH oferuje szeroki wybór palników ksenonowych serii "D" przeznaczonych do fabrycznych instalacji oraz uniwersalne HID, stosowane w zestawach do konwersji tradycyjnego oświetlenia halogenowego na ksenonowe.

Homologacja drogowa
Podwójnie hartowane szkło kwarcowe
Filtr UV
Wysokogatunkowe elektrody
Szlachetna mieszanka gazów
Specjalnie wyprofilowana bańka (tzw. „shape”) gwarantującą do 30% więcej światła
Metalowy kołnierz
Temperatura barwowa: 4300K
Homologacja drogowa
Hartowane szkło
Filtr UV
+100% więcej światła
Plastikowy kołnierz
Temperatura barwowa: 4200K

 

ŻARÓWKI SPECJALNE

M-TECH oferuje markę własną produktów POWERTEC. Obejmuje ona dwie kategorie produktowe: żarówki halogenowe oraz palniki ksenonowe. Marka produktowa POWERTEC jest linią zaprojektowaną od podstaw w naszym laboratorium, przez polskich inżynierów działu Research & Development M-TECH.

Homologacja drogowa
100% więcej światła
Doskonale ustawiona ogniskowa
Solidna budowa skrętki
Uszlachetniony wypełniacz gazowy
Filtr UV
Wykonane ze szkła kwarcowego
Podstawa z hartowanej stali
Eleganckie opakowanie DUO
Temperatura barwowa: max 4200K
Homologacja drogowa
50% więcej światła
Filtr UV
Opakowanie DUO
Temperatura barwowa: max 3800K

Pełna obsługa sprzedażowa

Nasz wielojęzyczny zespół zapewnia kompleksową obsługę partnerów w ośmiu językach: polskim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim i portugalskim. Przypominamy także, że firma M-TECH funkcjonuje w sposób niezakłócony, a nasi Partnerzy bezwzględnie i niezmiennie mogą liczyć na nieprzerwaną dostępność towarów i terminową realizację zamówień.

Zastosowanie nowoczesnych technologii, ciągły rozwój, regularne kontrole produkcji i doskonała znajomość rynku sprawiły, że na przestrzeni lat staliśmy się zaufanym partnerem biznesowym.

Wsparcie marketingowe

Dział marketingu M-TECH, który prowadzi nas i naszych Partnerów do globalnego poszerzania świadomości nie tylko marki M-TECH, ale również kładzie nacisk na mocną promocję marek typu private label. Obecnie M-TECH jest w stanie wesprzeć naszych Partnerów i zaoferować wachlarz narzędzi wspierających sprzedaż.

W przypadku zainteresowania współpracą oraz zamiennikami (tzw. crossami) produktowymi prosimy o kontakt z opiekunem klienta.

Kontakt

M-TECH POLAND SP. z o.o.
ul. Redena 10
41-807 Zabrze, Polska

Dział sprzedaży
Pon. -pt. : 8:00 - 16:00

(+48) 32 757 11 80
info@m-tech.pl